Save your search to get Alerts
4.6K Properties
4,620 Featured Properties Available
- Square Feet (Biggest)
- 3D
Active$ 15,900,000
5 Beds6 Baths12,819 SqFtCasita 11 #Casa Amore, San Jose Corridor, BCS
Multi-Family
- 1/40 40
Price Dropped by $2.0M$ 12,999,000
6 Beds10.5 Baths16,990 SqFt - 1/25 25
Price Dropped by $2.2M$ 12,750,000
11 Beds12.5 Baths16,654 SqFt - 1/52 52
Active$ 12,400,000
8 Beds8.5 Baths11,111 SqFt - 1/71 71
Active$ 9,999,990
6 Beds6.5 Baths9,996 SqFt - 1/100 100
Active$ 9,250,000
12 Beds15 Baths10,620 SqFt - 1/90 90
Active$ 6,900,000
6 Beds6.5 Baths14,482 SqFt - 1/45 45
Price Dropped by $350K$ 6,150,000
7 Beds8 Baths11,276 SqFt - 1/20 20
Active$ 5,500,000
5 Beds6 Baths7,983 SqFt - 1/31 31
Price Dropped by $200K$ 5,200,000
5 Beds6.5 Baths8,608 SqFtCam. Del Mar #Villa Stein, Cabo San Lucas, BCS
Multi-Family
- 1/100 100
Active$ 4,700,000
8 Beds8.5 Baths7,251 SqFt - 1/26 26
Price Dropped by $500K$ 4,499,000
9 Beds10 Baths14,967 SqFt - 1/50 50
Active$ 3,950,000
7 Beds9.5 Baths21,543 SqFt - 1/53 53
Active$ 3,950,000
7 Beds7.5 Baths9,116 SqFtDe La Alegria #Villa Alegria, Cabo San Lucas, BCS
Multi-Family
- 1/45 45
Price Dropped by $250K$ 3,200,000
4 Beds4.5 Baths12,304 SqFt - 1/27 27
Active$ 2,950,000
5 Beds6 Baths7,796 SqFt - 1/115 115
Price Dropped by $300K$ 2,450,000
10 Beds9 Baths36,188 SqFt#Gringo Hills Compound, San Jose Del Cabo, BCS
Multi-Family
- 1/23 23
Active$ 2,180,000
4 Beds5.5 Baths6,391 SqFt - 1/63 63
New$ 1,995,000
5 Beds5.5 Baths5,347 SqFt - 1/78 78
Active$ 1,950,000
3 Beds4 Baths5,193 SqFt - 1/48 48
Price Dropped by $100K$ 1,895,000
4 Beds4.5 Baths6,628 SqFtCasa BY9, Cabo San Lucas, BCS
Multi-Family
- 1/73 73
Active$ 1,850,000
9 Beds10 Baths14,663 SqFtP. Finisterra #17, San Jose Del Cabo, BCS
Multi-Family
- 1/77 77
Active$ 1,795,000
3 Beds3.5 Baths3,658 SqFt - 1/30 30
Price Dropped by $200K$ 1,750,000
3 Beds3.5 Baths3,787 SqFt